GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 4765251
nr 476 5251
Tallrikar
7 st, Kina, Blåvita, 1700-tal [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 juli 2007
kl 17:48:45
16/7 14:53:25